اطلاعیه مهم: نسخه جدید کتاب فیزیک هسته ای و اتمی دکتر سعادتمند، چاپ سال 1401 ، به دلیل اصلاحات بسیار زیاد و تغییر کلیه مطالب و ساختار طبق آخرین تغییرات آزمون ارشد 1401، تغییر سوالات و تست های موجود (تالیفی و طبقه بندی) و همچنین رفع ایرادات نگارشی فراوان و اضافه شدن درسنامه هایی که تا کنون جای خالی آن در کتاب حس می شد، از هفته اول مهرماه قابل سفارش می باشد. این نکته شامل گنجینه سوالات ، آناتومی، فیزیک پرتو هم می باشد.

توجه داشته باشید: که هیچ وبسایتی بجز گروه آموزشی بیناب به محصولات ما دسترسی ندارد و کتب ما در هیچ وبسایتی موجود نیست، لطفا دقت فرمایید و فریب افراد سودجو را نخورید.

گروه آموزشی بیناب
0
سبد خرید خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

خریداران محترم توجه داشته باشند کلیه درخواست های پشتیبانی به بخش پشتیبانی منتقل شده و شما می توانید با عضویت در سایت و ورود به بخش مربوطه، درخواست خود را برای واحدهای مختلف بیناب ارسال کرده و در صورت نیاز به اخذ پشتیبانی در مورد محصولات خریداری شده نیز به طور مستقیم با فروشنده محصولات به برقراری ارتباط بپردازید.

توجه داشته باشید ، تمامی درخواست های پشتیبانی تنها از طریق تیکت پاسخ داده خواهد شد، در صورتی که بعد از ۴۸ ساعت ، پاسخی دریافت نکردید می توانید با شماره تماس زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۲۸۴۲۶۱۶۰ – ۰۲۱

آدرس ایمیل: info@binabpezeshki.com  –  binabgrp@Gmail.com

اینستاگرام: binabpezeshki

در صورتی که پیشنهاد یا پیامی دارید می توانید از طریق فرم زیر با مدیر سایت در ارتباط باشید. توجه کنید که درخواست های پشتیبانی مربوط به محصولات ازین فرم پیگیری نخواهد شد و تنها از طریق بخش تیکت پشتیبانی پاسخ داده خواهد شد.

 

فرم تماس با ما
فرم تماس با ما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...