اطلاعیه مهم: نسخه جدید کتاب فیزیک هسته ای و اتمی دکتر سعادتمند، چاپ سال 1401 ، به دلیل اصلاحات بسیار زیاد و تغییر کلیه مطالب و ساختار طبق آخرین تغییرات آزمون ارشد 1401، تغییر سوالات و تست های موجود (تالیفی و طبقه بندی) و همچنین رفع ایرادات نگارشی فراوان و اضافه شدن درسنامه هایی که تا کنون جای خالی آن در کتاب حس می شد، از هفته اول مهرماه قابل سفارش می باشد. این نکته شامل گنجینه سوالات ، آناتومی، فیزیک پرتو هم می باشد.

توجه داشته باشید: که هیچ وبسایتی بجز گروه آموزشی بیناب به محصولات ما دسترسی ندارد و کتب ما در هیچ وبسایتی موجود نیست، لطفا دقت فرمایید و فریب افراد سودجو را نخورید.

گروه آموزشی بیناب
0
سبد خرید خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج (چاپ قدیم)

دسته بندی :پایگاه دانلود 9 آبان 1398 مدیر سایت 1956
کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج

کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج در حال حاضر در بازار موجود می باشد، اما نسخه موجود در بازار چاپ جدید این کتاب می باشد که با نسخه دانلودی تهیه شده توسط بیناب کاملا متفاوت می باشد. اما چرا چاپ قدیم این کتاب تهیه شده است؟ علت آن است که در سال های گذشته آزمون های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت رشته های فیزیک پزشکی، رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، بهداشت حرفه ای و فناوری تصویربرداری پزشکی سوالات بسیار زیادی از این کتاب تکرار شده است.

کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج از سال ۱۳۹۴ توسط بیناب بصورت پی دی اف تهیه شد و در اختیار داوطلبان قرار گرفت زیرا در بازار موجود نبود و دسترسی به آن برای بسیاری از داوطلب ها میسر نبود. از طرف دیگر بیش از ۹۰ درصد داوطلبان پیش از آن آشنایی با این کتاب نداشتند. به همین منظور به جهت ایجاد فرصت برابر رقابت بین تمامی داوطلبان کارشناسی ارشد، همواره مجموعه کتاب های دیباگران به عنوان منبع تست دوم در کنار گنجینه سوالات آزمون های کارشناسی ارشد به داوطلبان معرفی گردیده و تاکید زیادی بر تسلط روی تست های آن ها شده است. در این مطلب جلد سوم کتاب دیباگران که شامل مباحث ترمودینامیک (حرارت)، امواج مکانیکی و صوت می باشد برای شما عزیزان آماده شده است و می توانید بصورت کاملا رایگان آن را دانلود نمایید.

مدیر سایت

We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

Be sure to read the following:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: