0
سبد خرید خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج (چاپ قدیم)

دسته بندی :پایگاه دانلود 9 آبان 1398 سیدعرفان سعادتمند 912
کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج

کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج در حال حاضر در بازار موجود می باشد، اما نسخه موجود در بازار چاپ جدید این کتاب می باشد که با نسخه دانلودی تهیه شده توسط بیناب کاملا متفاوت می باشد. اما چرا چاپ قدیم این کتاب تهیه شده است؟ علت آن است که در سال های گذشته آزمون های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت رشته های فیزیک پزشکی، رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، بهداشت حرفه ای و فناوری تصویربرداری پزشکی سوالات بسیار زیادی از این کتاب تکرار شده است.

کتاب فیزیک عمومی دیباگران حرارت و امواج از سال 1394 توسط بیناب بصورت پی دی اف تهیه شد و در اختیار داوطلبان قرار گرفت زیرا در بازار موجود نبود و دسترسی به آن برای بسیاری از داوطلب ها میسر نبود. از طرف دیگر بیش از 90 درصد داوطلبان پیش از آن آشنایی با این کتاب نداشتند. به همین منظور به جهت ایجاد فرصت برابر رقابت بین تمامی داوطلبان کارشناسی ارشد، همواره مجموعه کتاب های دیباگران به عنوان منبع تست دوم در کنار گنجینه سوالات آزمون های کارشناسی ارشد به داوطلبان معرفی گردیده و تاکید زیادی بر تسلط روی تست های آن ها شده است. در این مطلب جلد سوم کتاب دیباگران که شامل مباحث ترمودینامیک (حرارت)، امواج مکانیکی و صوت می باشد برای شما عزیزان آماده شده است و می توانید بصورت کاملا رایگان آن را دانلود نمایید.

سیدعرفان سعادتمند
سیدعرفان سعادتمند

کارشناس ارشد فیزیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران - مدرس ، مولف و مشاور گروه آموزشی بیناب

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

    لینک کوتاه: