گروه آموزشی بیناب
0
سبد خرید خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

آزمون های آزمایشی بیناب

ویژه آمادگی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی وزارت بهداشت

برنامه راهبردی

برنامه سرفصل آزمون ها برنامه مطالعاتی ماهانه و بلند مدت و همچنین جمع بندی شما داوطلب می باشد و دیگر دغدغه برنامه ریزی و سر درگمی های مربوط به آن را نخواهید داشت.

طراحی سوال استاندارد

طرح سوالات تالیفی و کاملا استاندارد در بیناب توسط اساتید و رتبه های برتر با سابقه طراحی سوال در سایر مراکز برگزاری آزمون طبق سرفصل های منابع معرفی شده انجام می شود.

مدیریت زمان

یکی از ملزومات شرکت در آزمون تمرین مدیریت و کنترل زمان توسط داوطب در جلسه آزمون می باشد. باید توجه داشت که حتما باید قبل از آزمون اصلی این مهم بارها بصورت صحیح تمرین شود.

جامعه آماری واقعی

جهت ارزیابی بازدهی مطالعه بصورت ماهانه و در دوران جمع بندی نیاز است که داوطلب جایگاه خود را در بین سایر رقبای جدی خود در یک جامعه نمونه با آمار شرکت کننده واقعی بداند.

کارنامه تفکیکی و کلی

کارنامه درصد و رتبه داوطلب برحسب نمره تزاز وی در هر درس و بصورت کلی در مجموعه تمامی دروس در مراحل مختلف کمک بسزایی در تجزیه و تحلیل عملکرد و روند پیشرفت داوطلب دارد.

هزینه مناسب

آزمون های آنلاین بیناب با کیفیت بسیار بالا و مدیریت شده توسط تیم با سابقه نیاز شما را با صرف کمترین هزینه و در مقابل بالاترین استاندارد در زمینه آزمون آزمایشی برطرف می نماید.

بد نیست بدانید که ...

علت اینکه مشاوران به داوطلبان شرکت در آزمون های آزمایشی قبل از آزمون اصلی را توصیه می کنند مواردی است که شاید هیچ داوطلبی در زمان تصمیم گیری به آن ها آشنایی ندارد و دچار اشتباه می شود. شرکت در آزمون برای تمرین مدیریت زمان در جلسه آزمون اصلی می باشد. آزمون آزمایشی به هیچ طریقی شرایط استرسی آزمون اصلی را تداعی نمی کند، پس شرکت در آزمون حضوری ضرورت چندانی ندارد و در عمل مزیت چندان بیشتری از غیرحضوری ندارد. شرکت در آزمون با سوالات استاندارد، تالیفی و جدید که دام های آموزشی هدفمندی در دل خود دارند، موجب مب شود که داوطلب نکات تستی و درسی جدیدی را فرا بگیرد. شرکت در آزمون جهت شناسایی نقاط ضعف داوطلب در حل سوالات از جمله خطای محاسباتی، کمبود زمان، عدم دقت کافی در مطالعه صورت مساله و …ضروری است. شرکت در آزمون به منظور ارزیابی موقعیت داوطلب در بین سایر رقبای جدی و واقعی خود توصیه می شود و معیار انتخاب فرد جامعه آماری ذکر شده در تبلیغات و گاها کارنامه ها نیست، زیرا که این تعداد به سادگی قابل تغییر بوده و این امر می تواند بزرگترین خیانت و ضربه نسبت به ایجاد روحیه کاذب در داوطلب می باشد. در نهایت توصیه مشاوران بیناب به شما در نظر گرفتن تمامی موارد فوق در زمان انتخاب آزمون آزمایشی مورد نظرتان است.

پاسخ های تشریحی با ویدیو رفع اشکال

ارائه دفترچه پاسخ های تشریحی در تمامی آزمون های آزمایشی مرسوم می باشد. در بسیاری از موارد مطالعه دفترچه به تنهایی برای برخی داوطلبان ممکن موجب رفع کامل مشکل نگردد به همین منظور در آزمون های آزمایشی سال جاری گروه آموزشی بیناب، در کنار دفترچه پاسخ های تشریحی، ویدیوهای رفع اشکال و حل کامل سوالات و نکات دروس محاسباتی و اصلی آزمون توسط طراحان سوالات برای اولین در کشور، تمامی نیازهای آموزشی داوطلب را برطرف می سازد. 

تیم طراحی سوال حرفه ای و با سابقه

برخلاف اغلب آزمون های آزمایشی که هرساله داوطلبان بر اساس تبلیغات فریب دهنده انتخاب می کنند و از لحاظ کیفیت سوالات سطح بسیار پایینی دارند، آزمون های بیناب شامل سوالات طراحی شده توسط مدرسین با سابقه، مولفین و رتبه های تک رقمی هر رشته می باشد. سوالات بر اساس آخرین تغییرات آزمون سال قبل به روزرسانی گردیده و همواره داوطلب با سوالات جدید و چالش های به روز مواجه می شود که سهم بسزایی در یادگیری عمیق مباحث و افزایش سطح تسلط وی خواهد داشت.

تیم طراحی سوال ۹۹ فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی بیناب

سیدعرفان سعادتمند

رتبه ۲ فیزیک پزشکی ۹۴ - مولف، مدرس و طراح سوال

سیده مهسا کاوسی

رتبه ۸ فیزیک پزشکی ۹۵ - مولف و طراح سوال

آقای شجاعی

رتبه ۱ فیزیک پزشکی ۹۸ - طراح سوال و مدرس

برنامه مطالعاتی منظم

برای یک داوطلب موفق از ضروری ترین موارد داشتن یک الگوی مناسب مطلعاتی و برنامه مشخصی از سرفصل های دروس مورد سوال در آزمون لازم است. از این حیث که داوطلب بایستی معیاری برای زمان حدودی و تقریبی بستن هر فصل در درست داشته باشد تا در زمینه اتمام دور اول مطالعه دروس ، مرور و جمع بندی مطالب و همچنین تست ها دچار مشکل و کمبود وقت نشود. از طرف دیگر با داشتن یک برنامه منسجم بخش زیادی از سردرگمی و استرس مربوط به نحوه بودجه بندی دروس مختلف در برنامه مطالعاتی، کاهش یافته و داوطلب با خاطری آسوده تر می تواند به روند صعودی خود ادامه دهد و از سایر رقبای خود از لحاظ سرعت خواندن و زمان مرور هیچ گونه عقب افتادگی نداشته باشد.

مطالعه مستمر تمامی دروس

مطالعه پیوسته تمامی دروس مورد سوال در آزمون، یک امر بسیار ضروری برای موفقیت داوطلب در آزمون می باشد. این بدین معنی است که دروس مورد سوال در آزمون بطور مداوم در تمام طول مدت مطالعه ، بطور همزمان و در کنار هم باید صورت گیرد و بهتر است که در هر بازه مطالعه روزانه ، هر پارت از زمان شخص به یک درس تعلق بگیرد و به بیان ساده تر در یک روز تمامی دروس مطالعه شود. با شرکت در آزمون های آزمایشی بیناب و پیش روی طبق برنامه راهبردی بیناب و در نهایت سنجش با سوالات تالیفی استاندارد و دسترسی به پاسخ تشریحی سوالات، این امر را به شکل کاملا صحیح انجام خواهید داد.

طرح سوالات استاندارد و نکته دار

 کیفیت سوالات شامل رعایت چند اصل در زمینه سوالات می شود که عبارت است از: رعایت بودجه بندی سوالات مشابه آزمون های اصلی وزارت بهداشت ، عدم کپی کردن تمامی سوالات از سوالات سنوات گذشته ، استفاده از سوالات تالیفی استاندارد و نهایتا انتخاب و طرح سوالات در سطح رشته مد نظر. سوالات تالیفی نیز  بایستی در سطح آزمون اصلی باشد و در ادامه خط فکری طراحان سوال باشد تا امکان تکرار و تشابه آن در کنکور وجود داشته باشد و همچنین بایستی در طرح هر سوال یک نکته در غالب یک دام آموزشی قرار داشته باشد تا داوطلب با اشتباه در این سوال متوجه نکته مورد نظر طراح شود. در سه سال گذشته آزمون های بیناب نشان داده بالاترین کیفیت سوالات و درصد تکرار را در بین سایر آزمون ها داشته است.

آزمون اینترنتی (آنلاین)

برگزاری آزمون ها به صورت اینترنتی بین تمامی داوطلبان و همچنین ارائه کارنامه بصورت اینترنتی در هر زمان و مکانی که داوطلب حضور دارد. این مساله موجب انعطاف پذیری بیشتر آزمون مورد استفاده می شود، به این مفهوم که اگر داوطلب در یک مرحله خاص از آزمون در زمان مشخص شده امکان شرکت در آزمون را بنا به هر دلیلی (از جمله مشکلات شخصی ، کار و…) نداشته باشد، آزمون را از دست نداده و همچنین چون در آزمون های بیناب آزمون در حدود ۲۴ ساعت در دسترس شما است شما امکان پرینت سوالات، پاسخ دهی به صورت کاغذی در زمان مشخص آزمون و سپس مراجعه به سایت و وارد کردن پاسخ هایتان را خواهید داشت و هیچ عاملی موجب از دست رفتن فرصت شما در بیناب نخواهد شد.

پاسخ تشریحی و کارنامه

یک آزمون مناسب بایستی دارای دفترچه پاسخ های کاملا تشریحی برای تمام دروس مورد سوال باشد تا داوطلب پس از آزمون با مراجعه به آن بتواند مشکلات خود را رفع کند و متوجه اشتباهات رایج خود شود. در اکثریت موارد تجربه کاری ما نشان داده که اغلب آزمون ها فقط در مرحله تبلیغاتی کارامد جلوه داده می شوند و در اجرا دارای پاسخ های اشتباه و پر از ایراد هستند. ما در بیناب به این مساله همواره توجه بسیار داشته و داریم. از سوی دیگر کارنامه آزمون جهت ارزیابی موقعیت داوطلب یک عنصر کلیدی بوده و باید درصد داوطلب ، رتبه وی بین سایر رقبا و همچنین تراز وی را بصورت درس به درس و در کل مجموعه ارائه دهد و لازم به ذکر است که نتیجه حتما در یک جامعه واقعی باشد که متاسفانه در اکثریت موارد مشاهده شده که آمارهای نادرست و نجومی باعث امیدواری کاذب داوطلب شده که این ما این موضوع را نیز در نظر گرفته ایم.

عدم صرف هزینه های بالا

یکی از موارد و دغدغه هایی که همواره از ابتدای شکل گیری بیناب و خدمات دهی به داوطلبان، در همه زمینه ها مد نظر ما بوده است و برآمده از تجربه برخورد با تعداد زیادی داوطلبان و همکاری در زمینه های متعدد اکثریت موسسات مشابه بوده است، ارائه خدمات با کیفیت بالا در عین حال با کمترین هزینه ممکن به داوطلبان است. متاسفانه این مساله در سایر موارد مشابه بالعکس بوده، هست و همواره کسب سود مالی بالا با تبلیغات زیاد و بدون کیفیت مد نظر اکثریت اشخاص فعال در زمینه کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. ما در این مجموعه همواره بهترین خدمات را به بیان قبولی های هر ساله با هزینه هایی بسیار کمتر از عرف حاضر ارائه داده و می دهیم و هدف نهایی ما کسب بهترین نتیجه ممکن از جانب شما داوطلبان گرامی با صرف کمترین هزینه های مالی و زمانی است.

میزان مشابهت و تکرار سوالات بیناب در آزمون اصلی
درصد ۸۵%
تطابق رتبه اخذ شده داوطلب در بیناب با رتبه آزمون اصلی
درصد ۹۵%
رضایت شرکت کنندگان آزمون ها از طراحی سوال بیناب
درصد ۹۰%
درصد تقریبی سوالات تالیفی و جدید در هر مرحله بیناب
درصد ۱۰۰%

رشته های تحت پوشش در آزمون های آزمایشی بیناب

فیزیک پزشکی 

فناوری تصویربرداری پزشکی

رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

تاریخ برگزاری آزمون های آزمایشی بیناب

آزمون های آزمایشی ۹ مرحله ای

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • مرحله اول : ۱ آذر ۹۸ - - - ۲۵ درصد اول مباحث
 • مرحله دوم : ۶ دی ۹۸ - - - ۲۵ درصد دوم مباحث
 • مرحله سوم : ۲۷ دی ۹۸ - - - مرور مراحل اول و دوم
 • مرحله چهارم : ۲۵ بهمن ۹۸ - - - ۲۵ درصد سوم مباحث
 • مرحله پنجم : ۲۳ اسفند ۹۸ - - - ۲۵ درصد چهارم مباحث
 • مرحله ششم : ۸ فروردین ۹۹ - - - مرور مراحل چهارم و پنجم
 • مرحله هفتم : ۵ اردیبهشت ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
 • مرحله هشتم : ۲۶ اردیبهشت ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
 • مرحله نهم : ۹ خرداد ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
ویژه آزمون ۹۹

آزمون های آزمایشی ۵ مرحله ای

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • مرحله اول : ۲۷ دی ۹۸ - - - مرور مراحل اول و دوم
 • مرحله دوم : ۸ فروردین ۹۹ - - - مرور مراحل چهارم و پنجم
 • مرحله سوم : ۵ اردیبهشت ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
 • مرحله چهارم : ۲۶ اردیبهشت ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
 • مرحله پنجم : ۹ خرداد ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
ویژه آزمون ۹۹

آزمون های آزمایشی ۳ مرحله ای

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • مرحله اول : ۵ اردیبهشت ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
 • مرحله دوم : ۲۶ اردیبهشت ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
 • مرحله سوم : ۹ خرداد ۹۹ - - - جامع ۱۰۰ درصد
ویژه آزمون ۹۹

پکیج آزمون مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

۵ مرحله

آزمون آزمایشی بیناب

۳۲۵,۰۰۰ تومان
۹ مرحله

آزمون آزمایشی بیناب

۴۲۵,۰۰۰ تومان
۳ مرحله

آزمون آزمایشی بیناب

۱۹۵,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

خیر ، توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید متوجه خواهید شد که هیچ لزوم و نیازی به آزمون حضوری نیست و آزمون های اینترنتی در مواردی که ذکر شده بسیار مفیدتر واقع می شوند.

خیر ، شما ۲۴ ساعت زمان دارید تا در آزمون شرکت نمایید.

خیر نیازی به اینترنت پر سرعت نخواهید داشت و همچنین می توانید سوالات را دریافت کرده، در شرایط و زمان مشابه آزمون اصلی به سوالات پاسخ داده و سپس وارد سامانه آزمون ها شده و در زمان کوتاهی پاسخ ها را وارد نمایید.

خیر، شما می توانید فایل پی دی اف دفترچه سوالات را دریافت نموده، آن را پرینت نمایید و مشابه آزمون اصلی ، آزمون خود را بصورت کاغذی برگزار نمایید.

بله، دفترچه پاسخ تشریحی آزمون ، ساعاتی پس از اتمام زمان آزمون در اختیار داوطلب جهت بررسی و رفع اشکال قرار می گیرد.

کارنامه نتیجه آزمون ، بصورت اینترنتی و نهایتا طی ۴۸ ساعت از سامانه برگزاری آزمون های بیناب در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

ما با در نظر گرفتن این موضوع کع ممکن است داوطلبی دیرتر اقدام به مطالعه و شرکت در آزمون کند، آزمون های مروری ۵۰ درصد را برنامه ریزی کرده ایم که در آن ها شخص باید می تواند عقب افتادگی از برنامه مطالعاتی آزمون ر جبران نماید.

بطور خیلی خلاصه شما قبل از حضور در جلسه آزمون اصلی باید حتما چندین خود را محک زده و نقاط قوت و ضعف خود را در آزمون زمان بندی شده و استاندارد بشناسید و مدیریت زمان را تمرین نمایید و بطور خلاصه کنکور نباید اولین آزمونی باشد که شما در آن شرکت می کنید.