0

نمونه کارنامه های قبولی فیزیک پزشکی

دسته بندی ها : فیزیک پزشکی, کارشناسی ارشد 7 آبان 1398 سیدعرفان سعادتمند 3480 بازدید
نمونه کارنامه های قبولی فیزیک پزشکی

در این مطلب از سری پست های مشاوره ای بیناب ویژه کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی نمونه کارنامه های قبولی فیزیک پزشکی سال های 94 ، 95 ، 96 ، 97 و 98 بصورت یکجا از بین داوطلبان و قبولی های بیناب برای شما عزیزان اماده شده است. به کمک مشاهده و تحلیل این کارنامه ها می توانید درصد های حدودی مورد نیاز جهت قبولی و کسب رتبه مورد نظر را به دست آورید. البته گفتن این نکته ضروری است که درصد های قبولی با توجه به سطح سوالات و رقیبان آزمون در هر سال متفاوت می باشد و این تنها یک معیار تقریبی می باشد. از طرف دیگر از سال 96 که تعداد سوالات این آزمون تغییر نموده است میانگین درصد ها به شکل چشمگیری افزایش یافته است که علت آن کاهش تعداد سوالات می باشد. 

به عنوان مثال تا قبل از آزمون سال 96 تعداد سوالات فیزیک عمومی در آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 40 سوال بود و پس از آن به 25 سوال کاهش یافت که این کاهش تعداد سوالات موجب گردید تا داوطلب با پاسخگویی به تعداد کمتری سوال به درصد بالاتری برسد. در نتیجه میانگین درصد ها در این درس افزایش قابل توجهی داشت.این موضوع در مورد درس فیزیک هسته ای و اتمی نیز صادق است. در ادامه توجه شما را به نمونه کارنامه های داوطلبان جلب می نماییم و این نکته را توجه داشته باشید که سایر کارنامه های ارائه شده در فضای مجازی اغلب ساختگی و تنها به جهت جلب مخاطب می باشد ولی کارنامه های ارائه شده توسط بیناب حقیقی و توسط داوطلبان ارائه شده و صحت آن ها تایید می گردد پس با خیال راحت از اطلاعات آن ها استفاده نمایید.

نمونه کارنامه فیزیک پزشکی کارشناسی ارشد سال 94-95

نمونه کارنامه فیزیک پزشکی 94 بیناب

نمونه کارنامه فیزیک پزشکی کارشناسی ارشد سال 95-96

رتبه 1 فیزیک پزشکی 95
رتبه 2 فیزیک پزشکی 95
رتبه 4 فیزیک پزشکی 95
رتبه 6 فیزیک پزشکی 95
رتبه 18 فیزیک پزشکی 95
رتبه 25 فیزیک پزشکی 95
رتبه 36 فیزیک پزشکی 95
رتبه 67 فیزیک پزشکی 95
رتبه 58 فیزیک پزشکی 95
قبل
بعد

نمونه کارنامه فیزیک پزشکی کارشناسی ارشد سال 96-97

رتبه 1 فیزیک پزشکی 96
رتبه 3 فیزیک پزشکی 96
رتبه 4 فیزیک پزشکی 96
رتبه 5 فیزیک پزشکی 96
رتبه 9 فیزیک پزشکی 96
رتبه 11 فیزیک پزشکی 96
رتبه 28 فیزیک پزشکی 96
رتبه 34 فیزیک پزشکی 96
رتبه 42 فیزیک پزشکی 96
قبل
بعد

نمونه کارنامه فیزیک پزشکی کارشناسی ارشد سال 97-98

نمونه کارنامه فیزیک پزشکی کارشناسی ارشد سال 98-99

در انتها مجددا تاکید می کنیم که اتکا تنها به نمونه کارنامه های سال های قبل کار صحیحی نمی باشد زیرا در هر سال سطح سوالات در دروس مختلف، میزان تشابه و تکرار سوالات و همچنین بار علمی رقبا متفاوت می باشد و رتبه نهایی شما نسبت به سایر رقبا تعیین می گردد نه بر حسب درصد کسب شده توسط شما. در صورتی که شما هم قصد کسب رتبه تک رقمی و قبولی صد در صد تضمینی در آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی سال جاری را دارید، هم اکنون می توانید از بخش فروشگاه منابع و کتاب های لازم جهت آزمون را تهیه نمایید. همچنین می توانید با شرکت در کلاس های حضوری (ویژه تهران) و کلاس های غیرحضوری (ویژه تمام داوطلبان) خود را از تمامی منابع اضافی و کلاس های بی کیفیت بی نیاز سازید. جهت سنجش ماهانه و مطالعه با برنامه منسجم می توانید در آزمون های آزمایشی آنلاین بیناب ثبت نام نمایید و از رتبه های برتر سال آینده باشید.

کتاب و بسته آموزشی

فیزیک پزشکی

درسنامه جامع به همراه بانک تست
سفارش دهید

کلاس نکته و تست

شروع کنید

تدریس کامل منابع توسط اساتید باسابقه
سفارش دهید

آزمون های آزمایشی

فیزیک پزشکی

سوالات تالیفی به همراه برنامه منسجم
شروع کنید

مشاوره و پشتیبانی

فیزیک پزشکی

مشاوران ارشد و رتبه های برتر 98
شروع کنید
سیدعرفان سعادتمند
سیدعرفان سعادتمند

کارشناس ارشد فیزیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران - مدرس ، مولف و مشاور گروه آموزشی بیناب

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :
    0