عضویت در سایت

برای دسترسی به امکانات پنل کاربری ثبت نام در سایت ضروری است ، از طریق فرم زیر با استفاده با مشخصات حقیقی خود به صورت رایگان در بیناب ثبت نام نمایید:

 لطفا از مرورگرهای مطمئن و بروز مانند گوگل کروم و فایرفاکس استفاده کنید.

 لطفا کلمه عبور خود را در فواصل زمانی کوتاه تغییر دهید.

 این سایت هرگز اطلاعات محرمانه شما را از طریق ایمیل درخواست نمی کند. در صورت رخداد این مورد، سریعا به ما اطلاع دهید.

 لطفا به آدرس صفحه توجه داشته باشید که بر روی دامنه Binabpezeshki.com  و Binabpezeshki.ir.باشد. در غیر این صورت اکیدا توصیه می‌شود از وارد کردن اطلاعات ورود خودداری فرمایید.

  دوره های بیناب جهت استفاده یک کاربر بوده و دارای قفل نرم افزاری با کد فعالسازی می باشد. در استفاده و فعالسازی محصولات دقت فرمایید.

 

  سفارش کتاب های بیناب فقط از طریق این وبسایت صورت می گیرد و هر منبع دیگری بی اعتبار می باشد، در صورت مشاهده از طریق شماره 09100738798 به ما اطلاع دهید.

 

  آیا می دانید می توانید از بیناب کسب درآمد کنید؟ در صورت تمایل به همکاری با ما در زمینه های تولید محتوای آموزشی و کسب درآمد از بازاریابی محصولات از بخش تیکت پشتبانی وبسایت درخواست خود را ثبت نمایید.

 

  بیناب آماده همکاری با تمامی مدرسین، مولفین و رتبه های برتر در سایر رشته های علوم پزشکی در زمینه تالیف کتب، تولید دوره های آموزشی، برگزاری آزمون های آزمایشی و ارائه خدمات مشاوره پشتیبانی می باشد. در صورت تمایل می توانید رزومه خود را برای ما ارسال نمایید و از شرایط همکاری باخبر شوید.

برای مشاهده نکات بیشتر کلیک کنید.!