اطلاعیه مهم: نسخه جدید کتاب فیزیک هسته ای و اتمی دکتر سعادتمند، چاپ سال 1401 ، به دلیل اصلاحات بسیار زیاد و تغییر کلیه مطالب و ساختار طبق آخرین تغییرات آزمون ارشد 1401، تغییر سوالات و تست های موجود (تالیفی و طبقه بندی) و همچنین رفع ایرادات نگارشی فراوان و اضافه شدن درسنامه هایی که تا کنون جای خالی آن در کتاب حس می شد، از هفته اول مهرماه قابل سفارش می باشد. این نکته شامل گنجینه سوالات ، آناتومی، فیزیک پرتو هم می باشد.

توجه داشته باشید: که هیچ وبسایتی بجز گروه آموزشی بیناب به محصولات ما دسترسی ندارد و کتب ما در هیچ وبسایتی موجود نیست، لطفا دقت فرمایید و فریب افراد سودجو را نخورید.

گروه آموزشی بیناب
0
سبد خرید خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

برخی از قبولی های آزمون کارشناسی ارشد رشته های فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی گروه آموزشی بیناب که اطلاعات آن ها به دست ما رسیده است را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید. (این لیست در حال بروزرسانی است)

قبولی های کارشناسی ارشد گروه آموزشی بیناب
Dusk Part 1

لیست قبولی های گروه آموزشی بیناب

آزمون کارشناسی ارشد ۹۵-۹۶ وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد ۹۶-۹۷ وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد ۹۷-۹۸ وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد ۹۸-۹۹ وزارت بهداشت

قبولی های کارشناسی ارشد گروه آموزشی بیناب

لازم به ذکر است که لیست فوق تنها بخشی از قبولی های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت استفاده کننده از خدمات گروه آموزشی بیناب می باشند و تعداد بسیاری از داوطلبان به دلیل عدم پیگیری اطلاعاتشان به دست ما نرسیده و همواره در حال به روزرسانی لیست فوق می باشیم. همین حالا شروع کنید و شما هم یکی از بینابی های تک رقمی و قبولی سال آینده آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت باشید.